Про компанію

Своїм підходом ми доводимо, що інновації роблять звичні технології надійніше, швидше і ефективніше.

STEMAX зараз

15

філій на території України

9,600 +

клієнтів

20,000

палетомісць на складах

13,500 +

найменувань кріплень та інструменту

Історія компанії

Лютий, 2007
Ми створили компанію СМК в Києві й уклали перший контракт зі світовим лідером інновацій в анкерно-дюбельній техніці, компанією Fischer, Німеччина.
2007
Лютий
2011
Січень
Лютий
2013
Січень
2017
Січень
Лютий
Квітень
Травень
2019
Січень
Жовтень
Грудень
2020
Грудень

Принципи роботи

Драйв

Ми підбираємо в команду людей, які хочуть бачити результати своєї роботи і хочуть досягати більшого з разу в раз. Такі люди відчувають свою відповідальність за роботу і команду. Вони заряджені і амбітні. Вони і заряджають нашу компанію і наших клієнтів.

Позитив

З нами не засумуєш! Ми не любимо понуру сірість і не терпимо банальні речі. Наші клієнти стають нашими друзями, а постачальники хочуть влаштуватися до нас на роботу. Ми не такі як всі. Бути експертом в своїй справі – не означає бути нудним.

Енергія

У нашому розумінні будь-яке завдання вирішується. Вирішити його можна тільки за допомогою енергійних людей. Ми не просто продаємо кріплення — це роблять і інші. Ми залучаємо людей в те, що робимо. Знайомимо з новими інструментами, вчимо як з ними працювати і розповідаємо все, що знаємо про кріплення. Ми самі себе заряджаємо на роботу.

Наші співробітники

Наша команда
DRENERGY TEAM
We are Energy

У нас пульсує енергія творення. Наші співробітники прагнуть робити свою роботу краще, швидше і раціональніше з кожним днем. Ми раді об'єднати таких людей в одній команді. Ти можеш стати її частиною.

 
 
 
 
One stop station – демозона для професіоналів

Це 600 квадратних метрів болтів, гайок, анкерів, шурупокрутів і перфораторів. Тут ви зможете протестувати будь-яке обладнання, запитати практичної поради у професіоналів і дізнатися більше про технології і роботу на лекціях і воркшопах.

 
 
 
 

Вигоди від співпраці

Експертиза

У нашому розумінні будь-яке завдання вирішується. Вирішити його можна тільки за допомогою енергійних людей. Ми не просто
продаємо кріплення, ми залучаємо людей до нашої справи. Знайомимо з новими інструментами, вчимо як з ними працювати і
розповідаємо все, що знаємо про кріплення. Ми самі себе заряджаємо на роботу.

Наш сервіс

Перед покупкою ми познайомимо вас з продукцією. Ви зможете власноруч протестувати інструмент і випробувати кріплення за допомогою інженерів STEMAX. Підкажемо яке кріплення вибрати.

Складські приміщення по всій Україні

У кожній філії є склад з широким асортиментом і службою доставки до дверей клієнта. Ми можемо привезти замовлення прямо зараз.

Доставка продукції будь-яких обсягів

Привеземо ваше кріплення в будь-яку точку України. Доставимо протягом 1-2 днів.

Ваш бізнес

За час існування компанії ми накопичили безліч рішень для різних сегментів бізнесу та говоримо з клієнтом його мовою. Ми створили асортимент і комплексні рішення під ваші завдання.
STEMAX + Будівництво Ми — надійний партнер на кожному етапі будівництва. Ми співпрацюємо з проектними організаціями на початковому етапі, формуючи специфікацію, а потім поставляємо інструмент і кріплення вже на будівельний майданчик.
STEMAX + Промисловість У промисловості головне, щоб процес виробництва не припинявся через відсутність комплектуючих. Тому ми розраховуємо необхідні обсяги кріплення і оперативно доставляємо його на виробництво.
STEMAX + Транспорт Три проблеми транспортного кріплення: ударні навантаження, вібрації, агресивне середовище. Наші продукти легко справляються з такими викликами. Для компаній з обслуговування транспорту у нас є широкий вибір кріплення і акумуляторного інструменту Milwaukee.
STEMAX + Торгівля Магазин кріплення під ключ. Асортимент, упаковка, торгівельні та демонстраційні стенди, формування і виконання замовлень. Все буде під нашим контролем, точно і в строк.
Кар'єра

Ми виступаємо надійним партнером і підтримкою для наших клієнтів. Хочете стати частиною нашої команди? Надішліть нам своє резюме.

Дивіться наші вакансії на сайтах rabota.ua, work.ua, hh.ua

Man