Асортимент

Випробуйте Friulsider в нашому центрі

У нашому центрі випробувань ви можете вивчити і протестувати анкерно-дюбельну техніку Friulsider, власноруч змонтувати її в базовий матеріал, з дотриманням інструкції з монтажу і провести випробування міцності.

Переваги Friulsider

Надійність та безпека перш за все

З 1966 року Friulsider став еталоном якості й надійності кріпильних рішень, зокрема кріплення для відповідального застосування. Завдяки інноваційним розробкам Friulsider, ми можемо запропонувати своїм клієнтам антивібраційні анкери для важких навантажень ATS EVO, анкери для розтягнутої зони бетону FM-753 CRACK і для стисненого бетону FM-753. Анкери можуть бути з різним покриттям - білий цинк, спеціальне антикорозійне покриття 3DG, а також нержавіюча сталь класу А4.

Контроль якості

Крім лабораторій і випробувальних центрів у компанії є багатоетапна система контролю якості, яка регламентує виробництво кожної деталі і відповідність нормативам. Після локальної перевірки, продукт тестується незалежними лабораторіями для підтвердження технічних характеристик, про що свідчать сертифікати.

Професійне кріплення

Friulsider - це кріплення, яке підходить як для цивільного будівництва, так і для зведення промислових будівель і монтажу устаткування. У нашому центрі випробувань, ви можете протестувати топові продукти - дюбель з шурупом FM X5 і FM X3, універсальний дюбель X1 EVO, який застосовується як в бетоні, камені так й в керамоблоці та газобетоні, дізнатися технологію монтажу хімічних анкерів: яка повинна бути глибина отвору, час застигання, навіщо використовувати щітки і пістолети.

Зв'яжіться з нами

Ми вникнемо в вашу задачу, підберемо необхідне кріплення та інструмент, привеземо їх для тест-драйву.

Область