Асортимент

Keil в нашому центрі випробувань

У вашому розпорядженні наш центр випробувань One Stop Station — полігон для тестування оснащення Keil. Свердліть і буріть бетон, цеглу, порожнистий блок, дерево, сталь. Вибирайте оснащення під ваші завдання, випробуйте німецьку якість в дії! Ми пробурили буром TURBOKEIL діаметром 10 мм 400 отворів в бетоні і ... відчули німецьку якість.

Чому інструмент крутий

Під кожне завдання свій інструмент

Keil розробив лінійки бурів і свердел під кожну задачу: TURBOKEIL - посилені бури по бетону зі спіраллю MS5 або W2, серія OPAL з карбідом - свердла по каменю, HARDTEC з твердосплавної вставкою - для керамограніту, просто свердла по граніту - серія PRIMUS, свердла по дереву звичайні, а також посилені з пластиною з твердосплава - TURBOWOOD. В наявності є свердла по плитці та цеглі - KERAMIK, а також спеціальні свердла для пустотілого блоку. І свердла по сталі і нержавійці HSS і HSS-E.

Круті інженери-конструктори та виробництво

Інженери Keil створюють технологічну оснастку, яка поєднує в собі оптимальну геометрію робочої частини інструменту і раціонально підібрані матеріали, які дозволяють зробити якість доступною. Тут дуже важливо, щоб технологи і саме виробництво було до пари конструкторам оснастки, і тут у Keil — органічне поєднання розробки ідеї та втілення на практиці!

Визнаний професіоналами

Бури Keil відповідають високим вимогам PGM, що гарантує отримання отворів із заданою геометрією для будівельного кріплення. Крім цього, бури мають властивість зниженого вібраційного навантаження на інструмент і руки, що робить роботу менш шкідливою і більш ефективною. У 2012 році Keil отримав міжнародну нагороду «Red Dot Award: Product Design». Ця нагорода говорить про високу функціональність розробок і красу конструкторської думки.

Зв'яжіться з нами

Ми вникнемо в вашу задачу, підберемо необхідне кріплення та інструмент, привеземо їх для тест-драйву.

Область