Підхід

Наш підхід в корені відрізняється від пропонованого на ринку України. Робочі, виконроби, майстри, бригадири для нас не просто клієнти, це не просто користувачі інструменту. Для нас це люди, чиї проблеми ми готові вирішувати, для кого ми готові бути підтримкою в будь-який момент. Саме тому фахівці відділу STEMAX в першу чергу прагнуть дізнатися, які завдання стоять перед нашим клієнтом і тільки після ретельного аналізу запропонувати рішення.

Потім ми готові провести демонстрацію можливостей запропонованого рішення, разом з клієнтом прорахувати економічну і практичну доцільність зміни парку, і так само парку інструменту і оснащення.

Milwaukee в центрі випробувань STEMAX

У центрі випробувань STEMAX можна отримати професійну консультацію по підбору та використанню інструменту, інструментального оснащення і ручного інструменту Milwaukee. А також провести тест-драйв інструменту перед покупкою. При необхідності, можна передати в сервісне обслуговування або ремонт і отримати інструмент на заміну.

Асортимент

Асортиментна лінійка Milwaukee включає: акумуляторний і мережевий електроінструмент, інструментальне оснащення та ручний інструмент.

А також нові колекції — спеціально відібраний інтрумент для фахівців певного роду діяльності: автомеханіків, сантехніків та електриків. Дивіться новинки першої половини 2019 року в окремому каталозі.

Асортимент

Чому інструмент Milwaukee — крутий

Акумулятори рулять

Акумуляторний інструмент зручніший в роботі, ніж ручний, електричний мережевий або пневматичний, тому що він: не залежить від джерела живлення; еквівалентний або перевершує мережевий по потужності; більш ергономічний — під час роботи електрокабелі та пневматичні шланги не плутаються під ногами.

Інновації економлять гроші

Інноваційна система ONE-KEY™: відстежує місце розташування інструменту на будівельних і виробничих майданчиках; дозволяє ефективно управляти парком інструменту і запобігати його втраті і розкраданню.

Синергія забезпечує ефективність

Висока продуктивність і ефективність акумуляторного інструменту досягається єдністю і синергією між новими, розробленими інженерами Milwaukee, безщітковими двигунами POWERSTATE™, керуючою електронікою REDLINK PLUS™ і акумуляторами REDLITHIUM-ION™ п'яти рівнів ємності.

Керуйте інструментом з мобільного

У мобільному додатку ONE-KEY™ можна задати потрібний режим роботи інструменту і правильно підібрати оснащення, щоб раціонально використовувати робочий час і уникнути передчасного зносу.

Легкість і компактність без втрати потужності

Крім розширення асортименту і появи нових видів, акумуляторний інструмент набуває потужність, одночасно стаючи легше і компактніше. У поєднанні з продуктивним оснащенням дає ефективне комплексне інструментальне рішення.

Зв'яжіться з нами

Ми вникнемо в вашу задачу, підберемо необхідне кріплення та інструмент, привеземо їх для тест-драйву.

Область