Асортимент

Witte в нашому центрі випробувань

Навіть в такому традиційному сегменті, як ручний інструмент і оснащення, можливі інновації, які суттєво впливають на результат. Ми такі інструменти дуже любимо давати на тест-драйв професіоналам в монтажі, що приходять в наш центр випробувань — STEMAX One Stop Station.

Чому обираємо Witte

Безпрецедентна якість

Біти Witte відрізняються якістю та довжиною експлуатації. Інженери Witte задаються питаннями - як часто використовують біти в перебігу дня? Можливо, збірка за допомогою кріплення ведеться 8 годин без перерви або навіть 24/7? А може, це монтаж дерев'яних конструкцій саморізами 12х400 або монтаж ліній розливу за допомогою гвинтів з нержавіючої сталі? Для цих завдань Witte справив біти підвищеного навантаження EXTRAHARD.

Глибока спеціалізація

Для кожного завдання по складанню з'єднань або монтажу конструкцій у Witte є свій вид інструменту або оснастки. В асортименті біти різних довжин від 25 мм до 150 мм і широкий вибір шліців: Phillips (PH1, PH2, PH3), Pozidriv (PZ1, PZ2, PZ3, PZ4), Torx (T10, T15, T20, T25, T30, T40) , прямий шліц SL, біти під зовнішній шестигранник SW, а також подвійні біти і подовжувачі.

Зв'яжіться з нами

Ми вникнемо в вашу задачу, підберемо необхідне кріплення та інструмент, привеземо їх для тест-драйву.

Область