Асортимент

Випробуйте Klimas Wkręt-met в нашому центрі

У нашому центрі випробувань ви можете вивчити і протестувати кріплення Klimas Wkręt-met, власноруч змонтувати його в базовий матеріал, з дотриманням інструкції з монтажу і провести випробування його міцності.

Особливості бренду

Контроль якості

Компанія контролює кожну партію продукції на всіх етапах - від виготовлення до сортування. Система контролю постійно підвищує свої критерії і стандарти щоб підтримувати якість продукції на сучасному рівні, необхідному для проходження сертифікації. Тому кріплення Klimas Wkręt-met підходить для відповідального застосування, наприклад, вже поширений в Україні дюбель з шурупом KPR-Fast.

Випробування продукції

У Klimas Wkręt-met є свій департамент досліджень та розробок продуктів, а також лабораторія перевірки технічних навантажень кріплення. Досвідчені інженери працюють над тим, щоб зробити більш досконале, універсальне кріплення, спростити його монтаж, зберігши при цьому високі технічні характеристики. Дюбелі швидкого монтажу SM і SMK - відмінний приклад універсальності, зручності у використанні та надійності.

Сучасне виробництво

Klimas Wkręt-met використовує сучасне обладнання для виробництва кріплення різної спеціалізації: дюбелі для гіпсокартону, для газобетону, фасадні та рамні дюбелі, дюбелі «парасолька» для теплоізоляції і для монтажу плоскої покрівлі, металеві анкери, фарбовані саморізи по палітрі RAL, віконні саморізи, різні шурупи по дереву і багато іншого. Завдяки високій якості продукції, компанія щорічно отримує нагороди в галузі будівництва та підприємництва.

Зв'яжіться з нами

Ми вникнемо в вашу задачу, підберемо необхідне кріплення та інструмент, привеземо їх для тест-драйву.

Область