Stemax – компанія сильних брендів

 • Milwaukee

  Це американський бренд професійного інструменту. Лідер за кількістю інноваційних розробок в сегменті професійного інструменту. Лінійка товарів включає в себе більше 350 найменувань електроінструментів і 4000 аксесуарів. Вся продукція відрізняється високою продуктивністю, надійністю та інноваціями, що роблять вашу роботу ефективною і більш безпечною.
 • Klimas Wkręt-met

  Klimas Wkręt-met — це польський бренд з європейським рівнем якості та культурою виробництва. Починаючи з 1990 року компанія є провідним виробником кріпильних систем в Польщі та Центрально-Східній Європі й експортує свою продукцію в 50 країн світу. Klimas Wkręt-met - це два великих виробничих завода в Польщі, один з найбільш інноваційних в Європі цехів термопластавтоматів, а також власна лабораторія для розробки нових продуктів. Кріплення Klimas Wkręt-met має широкий асортимент для різних галузей, продукція сертифікована за європейськими стандартами якості.
 • Friulsider

  Friulsider — італійський бренд анкерно-дюбельної техніки. Це компанія з 50-річним досвідом, яка просуває культуру надійної сертифікованої продукції. Friulsider розробляє та виробляє кріпильні вироби на власному заводі в Італії. Продукція відповідає всім вимогам і тенденціям світового ринку за сферами застосування та складності інженерних задач.
 • Keil

  Keil — це німецька компанія з 50-річним досвідом виробництва професійної інструментальної оснастки для свердління і буріння широкої гами матеріалів. Keil надає бури і свердла для обробки таких матеріалів - бетону, цегли, черепиці, натурального і штучного каменю, металу і деревних матеріалів. Також в асортименті універсальні свердла, які можуть працювати з такими матеріалами, як скло і, відразу після цього, успішно свердлити цеглу або метал.
 • Witte

  Witte — німецька компанія з якістю продукції, гідним слогана "Вироблено в Німеччині". Власне виробництво компанія відкрила ще в 1785 році. Основна спеціалізація Witte - виробництво професійного ручного інструменту та оснастки: біт, викруток та пасатіжно - шарнірного інструменту. Незважаючи на 230-річну історію, інженери Witte постійно покращують ергономіку, матеріали і якість виробленого інструменту, переплавляючи традиції в інновації.