Презентація інструменту, оснастки та кріплення для монтажу та обслуговування систем водопостачання, опалення та кондиціонування.

Презентація інструменту, оснастки та кріплення для монтажу та обслуговування систем водопостачання, опалення та кондиціонування.

26

Жовтня

18:45

Київ, пров. Балтійський, 20

One Stop Station це місце зустрічі людей, об'єднаних однією ідеєю — робити свою роботу добре. У цьому їм допомагає STEMAX, майстерно поєднуючи інструмент і оснастку бренду Milwaukee з кріпильними виробами провідних європейських виробників в надійні технології рішення завдань інсталяторів.

Приїжджайте, щоб переконатися особисто. Ви зможете все побачити, взяти в руки, випробувати в справі. А також проконсультуватися з технічними експертами STEMAX, які відмінно розбираються в інструменті. Але найголовніше, зустрітися і поспілкуватися з колегами, обмінятися досвідом поділитися своїми знаннями і отримати нові.

Таким чином, звертаючись до One Stop Station як до бази знань, досвіду, тестів, а також місця неформальних зустрічей з хорошою кавою, ви потрапляєте в клуб професіоналів. Ви приєднаєтеся до спільноти майстрів високого рівня — фахівців, які хочуть добре заробляти, інвестувати в своє навчання і свій інструмент.

Ми запрошуємо інсталяторів з різних регіонів, фахівців і лідерів думок. Наприклад, з нами співпрацюють експерти компанії Профтепло, які покажуть вам, як правильно і ефективно вирішувати завдання монтажу систем водопостачання з оцинкованих і нержавіючих труб, таких як розмітка, порізка, опресовування, кріплення до поверхонь. Для цього у нас є металорізи, унікальні гідрообжимники, круті рулетки і маркери Milwaukee і кріплення кращих європейських брендів.

Все, що ви бачили тільки на Youtube, ви зможете перевірити в роботі під час презентації. Ми зробимо виміри, порівняємо час виконання типових завдань різним інструментом, знімемо відео і фото. Обговоримо, на що впливає той чи інший підхід, які додаткові витрати несе, як швидко окупиться інструмент.

Приєднуйтесь і першими дізнавайтеся про найновіші і високоефективні підходи, які застосовують майстри високого класу в інсталяції і обслуговуванні теплових насосів, систем центрального опалення, гарячого та холодного водопостачання, кондиціонування, гелевих систем.

Корисно і пізнавально буде всім, хто працює з електроінструментом. Ми також проводимо конкурси та безпрограшну лотерею. А ще даруємо знижку в 10% на будь-яку позицію сегмента сантехніки. Приходьте, буде круто і весело!