Milwaukee на Clima Fest 2020

Milwaukee на Clima Fest 2020

26

Лютого

10:00

Київ, пр-кт Перемоги 40Б

26-28 лютого в Києві відбулася міжнародна професійна виставка ClimaFest 2020 року, в рамках якої відбувся 3-й Чемпіонат України з монтажу та обслуговування кліматичних систем - Air Conditioning Championship 2020.

Компания СТЕМАКС взяла активну участь у цій грандіозній події. Три дні поспіль команда Milwaukee спілкувалася з відвідувачами виставки, докладно відповідаючи на всі питання, консультуючи і демонструючи інструмент в дії.

Родзинкою стали майстер-класи з сухого алмазного свердління з функцією мікроудару в таких складних базових матеріалах, як залізобетон і пористий керамоблок. Інструмент Milwaukee чудово показав себе спрацювавши максимально чисто, тому що має функцію відведення пилу з ефективністю 98%, що важливо для монтажних робіт в житлових і експлуатованих приміщеннях.

На семінарі про технологію "One key", яка використовується в акумуляторному інструменті Milwaukee, відвідувачі дізналися, як за допомогою програми і будь-якого смартфона:

  • вести облік усього наявного в асортименті інструмента;   
  • коректно налаштовувати електроінструмент Milwaukee під необхідні завдання;
  • заощаджувати на оснащенні завдяки встановленному налаштуванню, розробленим спеціально для нього;
  • захистити інструмент Milwaukee від неправильного використання;
  • уберегти інструмент Milwaukee від крадіжки.

Також ми підготували розіграші призів для фанатів бренду Milwaukee та активних учасників. Щодня відбувалась лотерея серед зареєстрованих на нашому стенді відвідувачів виставки. А в завершенні виставки учасники чемпіонату Air Conditioning Championship 2020 і конкурсу Air Battle брали участь в розіграші цінних призів - систем Pack Out від Milwaukee.

https://climafest.kiev.ua/