STEMAX + Промисловість

У промисловості головне, щоб процес виробництва не припинявся через відсутність комплектуючих. Тому ми розраховуємо необхідні обсяги кріплення і оперативно доставляємо його на виробництво.

Спеціалізація
Виробництво вікон
Виробництво металопластикових вікон та дверей, а також інших світлопрозорих конструкцій пред'являє високі вимоги до якості кріплення. Наші інженери працюють безпосередньо з виробниками. Тому ми можемо впливати на всі параметри і враховувати особливості виробничого парку виробників вікон.
Виробництво будівельних і оздоблювальних матеріалів
Устаткування для виробництва будівельних матеріалів працює в умовах ударних навантажень. Відчуває вібрації, знаходиться найчастіше в запиленому середовищі, при високій температурі і вологості. Для безперебійної роботи і оперативних ремонтів ми поставляємо кріплення, акумуляторний і ручний інструмент.
Машинобудівні підприємства
Рівень устаткованості виробництва комплексом технологічного оснащення визначає сучасний технічний і організаційний рівень машинобудування. Забезпечимо вас різноманітним кріпленням для безперервної збірки машин, механізмів і промислового устаткування. Підберемо потужний безвідмовний інструмент для складальних цехів і ремонтних ділянок.
Продаж і установка промислового обладнання
Ви постачаєте промислове обладнання на виробництво, відповідаєте за його монтаж, пусконалагодження та здачу в експлуатацію. Дуже важливо дотримуватися термінів, немає часу на пошук кріплення та інструменту у численних постачальників. Можете розраховувати на експертизу STEMAX — ми допоможемо реалізувати ваші відповідальні проекти.
Допоможемо вашим інженерам-конструкторам вибрати потрібне кріплення для того, що ви виготовляєте. Повністю сконцентруйтеся на своєму виробництві — ми привеземо, запланований під ваші потреби, обсяг кріплення.

Товари для промисловості

Вигоди від співпраці

Інженерний консалтинг

Вникаємо в вашу виробничу задачу і пропонуємо асортимент кріплення для її вирішення, а також підбираємо найбільш підходящий інструмент.

Отримуйте все вчасно

Отримайте замовлений інструмент і кріплення в повному обсязі протягом 48 годин в ваш виробничий цех або на склад.

Встигайте більше

На тест-драйві ви не тільки отримаєте уявлення про продуктивність інструменту. Ми також покажемо вам, як правильно і найбільш ефективно і безпечно працювати інструментом і кріпленням.

Фірмовий сервіс

Отримуйте правильну діагностику, швидкий сервіс, якісний ремонт та інструмент на заміну. При необхідності беріть інструмент в оренду, ми доставимо і навчимо правильно ним користуватися.

Зв'яжіться з нами

Ми вникнемо в вашу задачу, підберемо необхідне кріплення та інструмент, привеземо їх для тест-драйву.

Область