STEMAX + Будівництво

Ми — надійний партнер на кожному етапі будівництва. Ми співпрацюємо з проектними організаціями на початковому етапі, формуючи специфікацію, а потім поставляємо інструмент і кріплення вже на будівельний майданчик.

Спеціалізація
Генеральні підрядники
Відповідати за весь проект — цікава і складна робота. Ми допоможемо підібрати кріплення ще на етапі проектування. Допоможемо вибрати інструмент і оснащення, навчимо з ними ефективно працювати. Ви зможете навіть відслідковувати переміщення інструментів і дорогого обладнання між будівельними майданчиками.
Будівництво сталевих конструкцій
Коли зводять швидкомонтовані будівлі і споруди складних архітектурних форм з металоконструкцій, використовують багато різного кріплення. Ми надаємо широкий асортимент кріпильних виробів і спеціалізованого інструменту, який необхідний для таких конструкцій.
Монолітно-каркасне будівництво
Ми допомагаємо вирішувати будь-яку специфічну задачу в монолітно-каркасному спорудженні, де необхідна анкерно-дюбельна техніка і професійний інструмент.
Будівництво дерев'яних будинків
Забезпечимо вас кріпленням на всіх етапах: від закладання перших брусів до покрівлі. І звичайно, надамо професійний інструмент для роботи, щоб будинок, який ви будуєте, довго радував господарів затишком.
Отримайте сучасний інженерний консалтинг. Перевірте кріплення та інструмент на реальних об'єктах. Вирішимо питання своєчасних поставок. Приєднуйтесь до Stemax в центрі випробувань One Stop Station, тестуйте, спілкуйтеся з колегами.

Товари для будівництва

Вигоди від співпраці

Перевірені рішення

Завдяки тому, що ми працюємо безпосередньо з проектантами та представниками технічного нагляду, ви отримуєте правильне і надійне рішення.

Отримуйте все вчасно

Отримайте замовлений інструмент і кріплення в повному обсязі протягом 48 годин на свій будівельний майданчик або склад.

Встигайте більше

На тест-драйві ви не тільки отримаєте уявлення про продуктивність інструменту. Ми також покажемо вам, як правильно і найбільш ефективно і безпечно працювати інструментом і кріпленням.

Фірмовий сервіс

Отримуйте правильну діагностику, швидкий сервіс, якісний ремонт та інструмент на заміну. При необхідності беріть інструмент в оренду, ми доставимо і навчимо правильно ним користуватися.

Зв'яжіться з нами

Ми вникнемо в вашу задачу, підберемо необхідне кріплення та інструмент, привеземо їх для тест-драйву.

Область