STEMAX + Торгівля

Магазин кріплення під ключ. Асортимент, упаковка, торгівельні та демонстраційні стенди, формування і виконання замовлень. Все буде під нашим контролем, точно і в строк.

Спеціалізація
Гіпермаркет
Товар відділу кріпильних виробів повинен, перш за все, мати попит у покупців. Також важливо його оптимально розфасувати і упакувати, правильно викласти, регулярно поповнювати запаси. Ми успішно вирішуємо всі ці завдання для національних торговельних мереж України. Вирішимо і для вас.
Супермаркети
Навіть найякісніше кріплення недостатньо просто поставити на полицю. Потрібно вміти його продавати. Ми допоможемо вам зрозуміти, хто ваш клієнт і зробити для нього максимально привабливу викладку.
Мінімаркет
Вирішили почати продавати кріплення? Наша команда допоможе підібрати асортимент і створити матрицю продуктів. Ви зможете орендувати оптимальні торгові стенди і будете отримувати замовлений товар протягом 48 годин.
Центри комплектації
Укомплектуйте будь-який проект під ключ: отримайте потрібне кріплення і оснащення протягом 48 годин. Застосовуйте вже перевірені готові рішення для широкого спектру будівельних завдань. Постійно дивуйте замовника новинками. Станьте кращим партнером своїх клієнтів.
Побудуємо процес торгівлі інструментом і кріпленням разом. Практикуємо стратегічний підхід: перш за все вивчаємо цільову аудиторію, вибудовуємо процес продажів на точках. Консультуємо з мерчандайзингу та проводимо тренінги для торгового персоналу.

Товари для торгівлі

Вигоди від співпраці

Планування успіху

Разом ми визначаємо профіль вашого клієнта, створюємо товарний асортимент з концепціями фасування і упаковки, товарної викладки, розраховуємо обсяги ваших товарних запасів. У вас будуть дані для визначення обсягів інвестицій, планування прибутку і термінів окупності.

Працюючі рішення

Ми пропонуємо персональні бізнес-рішення. Визначаємо профіль вашого клієнта, створюємо товарний асортимент з концепціями фасування і упаковки, товарної викладки, розраховуємо обсяги складських запасів. Ви отримаєте дані по сумі інвестицій, обсягам планового прибутку, терміну окупності. А також — по торговому обладнанню, технологіям продажу кріплення, необхідним POS-матеріалам для вашої торгової точки.

Доставка

На вашій торговій полиці завжди має бути достатня кількість ходових товарів. Ми беремо на себе зобов'язання доставити вам будь-який асортимент вашої торгової точки з нашого складу за 48 годин. Доставляємо до торгового прилавку або до вас на склад — на ваш вибір.

Управління асортиментом

Ви використовуєте площі раціонально, а ваші покупці отримують швидкий і зручний доступ до товару. Тому що ми беремо на себе частину роботи по відстеженню складських запасів, формуванню замовлення і оптимізації товарного обороту, з урахуванням сезонності, циклічності збуту, ширини і глибини асортименту ваших точок, стежимо за дотриманням стандартів викладки вашої точки.

Зв'яжіться з нами

Ми вникнемо в вашу задачу, підберемо необхідне кріплення та інструмент, привеземо їх для тест-драйву.

Область