STEMAX + Транспорт

Три проблеми транспортного кріплення: ударні навантаження, вібрації, агресивне середовище. Наші продукти легко справляються з такими викликами. Для компаній з обслуговування транспорту у нас є широкий вибір кріплення і акумуляторного інструменту Milwaukee.

Спеціалізація
Складська та навантажувальна техніка
У нас 15 складів по всій Україні, тому ми в курсі найдрібніших нюансів обслуговування навантажувачів і техніки. Ремонтуйте все: від редукторів і клапанів, до гідравлічних циліндрів і блоків управління. Ми забезпечимо вас оптимальним інструментом і матеріалами для ремонту найбільш широкого спектра.
Сільськогосподарська техніка
Обслуговування сільгосптехніки — одне з найбільш вимогливих. Пора авральних ремонтів, як правило, починається з перших днів польових робіт. Використовуйте зручні системи зберігання кріплення і компактний акумуляторний інструмент, який не відмовить в потрібний момент і витримає будь-яку битву за врожай. Навіть якщо його використовують рідко.
Вантажний транспорт та причепи
Поломка вантажівки завдає власнику серйозних збитків. Через модульну структуру вантажівки ремонтувати складніше, ніж легкові авто. Устаткування для ремонту потрібно більш потужне, спеціалізоване. Знайдіть правильний інструмент, підберіть надійне посилене кріплення. Швидко поверніть свою вантажівку до роботи — ми допоможемо.
Комерційний транспорт
Підвищуйте безпеку своїх пасажирів, довозьте вантажі в цілості. Користуйтеся надійним кріпленням і потужним компактним інструментом, з яким зручно і в дорозі, і в бездоріжжі.
Ми накопичили досвід у вирішенні завдань транспортних команій. У майстрів і фахівців постачання ми дізнаємося, яке необхідно кріплення та інструмент і коли доставити. Випробуйте все перед покупкою, зробіть раціональний вибір з кількох технологічних рішень

Товари для обслуговування транспорту

Вигоди від співпраці

Інженерний консалтинг

Щоб запропонувати правильне кріплення та інструмент, ми з'ясовуємо, які завдання доводиться вирішувати вашим майстрам в ремонтній зоні. Вибираємо з асортименту потрібне кріплення в необхідному обсязі і підбираємо інструмент, з яким майстер зможе працювати швидше.

Встигайте більше

На тест-драйві ви не тільки отримаєте уявлення про продуктивність інструменту. Ми також покажемо вам, як правильно і найбільш ефективно і безпечно працювати інструментом і кріпленням.

Отримуйте все вчасно

Отримайте замовлений інструмент і кріплення в повному обсязі протягом 48 години на склад або в ремонтну зону.

Фірмовий сервіс

Отримуйте правильну діагностику, швидкий сервіс, якісний ремонт та інструмент на заміну. При необхідності беріть інструмент в оренду, ми доставимо і навчимо правильно ним користуватися.

Зв'яжіться з нами

Ми вникнемо в вашу задачу, підберемо необхідне кріплення та інструмент, привеземо їх для тест-драйву.

Область