Центр випробувань STEMAX

600 квадратних метрів систематизованої викладки саморізів, болтів, гайок, анкерів, шурупокрутів, перфораторів та іншого інструменту і кріплення. Спробуйте власноруч попрацювати з новинками ринку і проводьте випробування продукції разом з технологами STEMAX. Для цього ми обладнали спеціальну демозону.

Що таке One Stop Station?

Це локація, в якій ви можете познайомитися з інноваційними розробками в кріпленні та інструменті з усього світу. One Stop Station — це також і центр випробувань продуктів. Тут ви зможете протестувати кріплення на відповідність заявлених навантажень реальним, спробувати в роботі нові інструменти і поставити будь-які запитання професіоналам.

У центрі випробувань зможете:
Вивчити новинки ринку
Провести будь-які випробування
Запитати поради у професіоналів
Відвідати цікаві заходи
Випити смачну каву
Замовити товар з доставкою

В One Stop Station ви знайдете всі інноваційні розробки в галузі кріплення та інструментів. Тут ми представили розробки кращих виробників з США і Європи. Продукти прекрасно підходять для нашого ринку і можуть бути використані в абсолютно різних сферах — промисловості, будівництві й транспорті.

Тут ми випробовуємо продукцію. Будь то кріплення, інструмент або оснащення. Ми не будемо надмірно нахвалювати виробників, а при вас покажемо, як все працює. Яке навантаження витримує кріплення, яким чином його монтувати і яким інструментом це можна робити ефективніше. Ви власноруч зможете все випробувати.

Ви можете поставити будь-яке запитання або запитати поради професіоналів. Ми зможемо підібрати необхідне кріплення та інструмент під ваше завдання. Розповімо і покажемо, як правильно підбирати й монтувати кріплення. І звичайно зробимо акцент на правильній і безпечній експлуатації інструменту. Для нас важливо підібрати саме той продукт, який буде надійно служити багато років.

Можна приходити в центр не тільки для випробувань — ми влаштовуємо заходи, які збирають однодумців. Виступи експертів галузі, презентації продуктів, поради для роботи з кріпленням та інструментом. Різні теми для розмов, різні напрямки роботи та нові знайомства. Це наш внесок у розвиток ринку: ми об'єднуємо людей з однаковими інтересами.

І звичайно у нас можна розслабитися, випити кави, поговорити з колегами про щось відсторонене від роботи. Почитати тематичну літературу, каталоги. Подивитись драйвові ролики про роботу з інструментом. Ми любимо свою роботу, але не проти іноді розважитися, відпочити й перезавантажитися — це приємно.

Ви можете замовити весь товар, представлений у One Stop Station. Ми обговоримо з вами час і адресу доставки. Або підкажемо, звідки буде везти найближче, якщо ви не з Києва. Заходьте, будемо раді вас бачити!

Презентація товарів в OSS

Центр випробувань One Stop Station готовий провести для вас демонстрацію інструменту та кріплення. Виберіть зручний для себе час і наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Приїжджайте і самі все побачите!

  • Київ

One Stop Station

пров. Балтійський, 20

T +380 67 314 12 28

Графік роботи ПН-ПТ 9:00 - 18:00