Гіпермаркет

Товар відділу кріпильних виробів повинен, перш за все, мати попит у покупців. Також важливо його оптимально розфасувати і упакувати, правильно викласти, регулярно поповнювати запаси. Ми успішно вирішуємо всі ці завдання для національних торговельних мереж України. Вирішимо і для вас.

Товари для гіпермаркетів

Хочете збільшити оборот з квадратного метра полки або оптимізувати вже наявний асортимент? Наш менеджер приїде в ваш торговий зал і, поспілкувавшись з вашими фахівцями, зможе запропонувати індивідуальне рішення.

Вигоди від співпраці

Плануємо асортимент

Проаналізуємо покупки в суміжних відділах і складемо портрет вашого клієнта. Розрахуємо кількість і виберемо види кріплення, які будуть продаватися краще саме у вашому магазині.

Упаковка під вашим брендом

Розробимо систему фасування, пакування і брендування для кожної групи кріпильних виробів. Все згідно вашого позиціонування і фірмового стилю, виходячи з обсягів споживання ваших клієнтів.

Допомагаємо з викладкою

Почніть продавати відразу — зробіть правильну планограмму, підберіть торгове обладнання, розробіть початкову викладку товару на полиці. Ми допоможемо, у нас великий досвід в подібних проектах.

Доставка і контроль залишків

Ми привозимо замовлення на ваш склад протягом 48 годин. Аналізуємо залишок по кожній групі асортименту і враховуємо сезонність споживання.

Зв'яжіться з нами

Ми вникнемо в вашу задачу, підберемо необхідне кріплення та інструмент, привеземо їх для тест-драйву.

Область