Проектні інститути, архітектори і дизайнери

Наші інженери готові допомогти в підборі правильного кріплення та інструментів ще на етапі проектування об'єкта. Ми розповімо і покажемо, яке кріплення підійде саме вам, проведемо всі необхідні випробування.

Товари для проектних інститутів та архітекторів

Отримайте еталонний інженерний консалтинг. У вас буде випробуване в ваших умовах рішення з конкретними виробами, відповідним інструментом і оснасткою, а також вся проектна документація, сертифікати та протоколи випробувань.

Вигоди від співпраці

Допомагаємо на етапі проекту

Ми співпрацюємо з вашим проектним відділом або архітектурним бюро. Особливо важливо, якщо проектне бюро — частина будівельної компанії. І ви працюєте над одними проектами разом з виконробами і майстрами. Разом ми визначаємо, яке кріплення та інструмент необхідні для монтажу конкретного обладнання, інженерних систем, або елементів конструкції даного будинку.

Проводимо випробування

Наші інженери нададуть вам технічні дані по кріпильним виробам, які будуть внесені в проект. Проконсультуємо по технічній сфері застосування певного виду кріплення. Надамо програму, яка підбирає конкретний виріб, виходячи з проектних даних по навантаженням і геометрії зведених конструкцій. Крім того, запропонуємо інструмент і оснастку для даного виду робіт з обраним кріпленням.

Підтверджуємо практикою

Ви будете абсолютно впевнені в міцності всієї конструкції. Тому що наші інженери нададуть вам дані раніше проведених польових випробувань. Або проведуть виїзні випробування на об'єкті, монтуючи кріплення в конкретний будівельний матеріал в даних погодних умовах. В результаті з'явиться протокол випробувань, підписаний вашими представниками, технічним наглядом будівельної організації, або стороною замовника будівництва і виконробами.

Даємо всю документацію

Надамо вам і представникам замовника будівництва, або субпідрядним організаціям необхідну інформацію для внесення в проект: технічні описи, сертифікати, протоколи випробування, інформацію для внесення в замовну специфікацію матеріалів та інструментів, що постачаються на об'єкт.

Зв'яжіться з нами

Ми вникнемо в вашу задачу, підберемо необхідне кріплення та інструмент, привеземо їх для тест-драйву.

Область