Виробництво та збирання меблів

Кріплення в складі виробу — одне з найважливіших компонентів. Не економте на ньому, подбайте про свою репутацію. Підберемо вам правильне кріплення з широкого асортименту спеціальних і популярних виробів. Надамо легкий і продуктивний інструмент і оснастку, навчимо ефективно їх використовувати.

Товари для виробництва меблів

Ми вникнемо в вашу задачу, підберемо необхідне кріплення та інструмент і привеземо їх для тест-драйву в вашу майстерню або на місце робіт.

Вигоди від співпраці

Широкий асортимент кріплення

Підберемо як спеціальні, так і широко-застосовані кріпильні вироби: від меблевих стяжок і конфірмата, до різного метричного кріплення.

Компактні інструменти

Потужні і одночасно ергономічні шурупо- та гайкокрути, степлери і інший акумуляторний інструмент, а також оснащення і зручний ручний інструмент для безпечної і ефективної роботи навіть у важкодоступних і погано освітлених місцях.

Обслуговування та ремонт інструменту

Проведемо сервісне обслуговування і ремонт будь-якого інструменту, який ви у нас придбали. Надамо інструмент на заміну під час ремонту.

Смарт-доставка

Пропонуємо доставку кріплення та інструменту за два дні, або самовивіз з 15 філій по всій країні. Проведемо майстер-клас: покажемо вашим працівникам, як ефективно користуватися інструментом.

Зв'яжіться з нами

Ми вникнемо в вашу задачу, підберемо необхідне кріплення та інструмент, привеземо їх для тест-драйву.

Область