Будівництво сталевих конструкцій

Коли зводять швидкомонтовані будівлі і споруди складних архітектурних форм з металоконструкцій, використовують багато різного кріплення. Ми надаємо широкий асортимент кріпильних виробів і спеціалізованого інструменту, який необхідний для таких конструкцій.

Товари для сталевих конструкцій

Якщо ви хочете випробувати техніку відразу в справі — тільки скажіть. Ми приїдемо з усім потрібним для випробувань обладнанням, кріпленням та інструментом.

Вигоди від співпраці

Надійне кріплення

У нас є кріплення широкого діапазону розмірів, високого класу міцності, з нержавіючої сталі або з антикорозійним покриттям, здатне витримати робочі навантаження, відповідно до вимог проекту.

Смарт-доставка

Ми вникнемо в вашу задачу, підберемо потрібні продукти, і привеземо їх на ваш будівельний майданчик протягом 48 годин. А також покажемо, як правильно і безпечно користуватися інструментом вашим співробітникам.

Інструмент класу Heavy Duty

Потужний, надійний, відмовостійкий і зручний електричний мережевий і акумуляторний інструмент для будівельних робіт. А також ручний інструмент і оснащення, розроблене для складних умов експлуатації і високих навантажень.

Обслуговування та ремонт інструментів

Проведемо сервісне обслуговування і ремонт будь-якого інструменту, який ви у нас придбали. Надамо інструмент на заміну під час ремонту.

Зв'яжіться з нами

Ми вникнемо в вашу задачу, підберемо необхідне кріплення та інструмент, привеземо їх для тест-драйву.

Область