Сервіс

Доставка, консультація, сервіс та гарантія

Інженерний консалтинг

Щоб правильно вирішити ваші завдання, ми працюємо разом з проектантами та інженерами-конструкторами. Ми визначимо кріплення для вузлів кожного виробу, простежимо, щоб кріплення відповідало проектним вимогам. Приїдемо на будмайданчик, проведемо випробування, забезпечимо необхідною документацією, а також підберемо оптимальний інструмент і навчимо ефективно його використовувати.

Тест-драйв

Проведіть випробування перед великою покупкою: команда експертів приїде на виробництво, продемонструє ергономіку інструменту в реальних умовах і покаже, як виконувати технологічні операції ефективно та безпечно. Або приїжджайте в нашу тестову зону One Stop Station, де теж можна не тільки все перевірити, але і відразу купити.

Доставка

Ми здійснюємо доставку за 48 годин. Допоможемо вибрати з 13500 позицій кріплення та інструменту. Чогось не знайшли - запропонуємо альтернативу. Візьмемо на себе логістику з готовими документами. Також доступний самовивіз з 15 філій по всій країні.

Сервіс та гарантія

Ми робимо діагностику, ремонт і сервісне обслуговування інструменту, який ви у нас придбали. У терміни виконуємо свої гарантійні зобов'язання. Також ми проводимо навчальні презентації з правильної експлуатації інструменту. Приїжджайте на One Stop Station, щоб першими випробувати новий інструмент в демо-зоні, пройти майстер-клас та отримати нові ефективні рішення своїх завдань.

Ми зрозуміємо вашу задачу, підберемо необхідне кріплення та інструмент, привеземо їх для тест-драйву.