Інженерний консалтинг

Щоб правильно вирішити ваші завдання, ми працюємо разом з проектантами та інженерами-конструкторами. Ми визначимо кріплення для вузлів кожного виробу, простежимо, щоб кріплення відповідало проектним вимогам. Приїдемо на будмайданчик, проведемо випробування, забезпечимо необхідною документацією, а також підберемо оптимальний інструмент і навчимо ефективно його використовувати.

Наш менеджер відповість на питання, прийме ваше замовлення, організує випробування кріплення та інструменту на місці планованого монтажу.

Інженерний підхід

Будівельна сфера виставляє високі вимоги до якості інструменту, оснастки та кріплення. Оскільки в умовах будівництва трапляються пікові навантаження, інструмент повинен бути досить якісним, щоб з ними справлятися. Ми доставимо на ваш будмайданчик кращий інструмент і забезпечимо його безвідмовну роботу.

Познайомтеся з нашим актуальним асортиментом і світовими новинками. Проведіть тест-драйв будь-якого інструменту і перевірте кріплення на міцність. Проконсультуйтеся з нашою командою або пройдіть навчання у експертів, які із задоволенням поділяться досвідом кращих світових виробників.